Arka Sokaklar Dizisi 465.Bölüm

0
207

Ekip, Şamil ve Yelda’nın evini ziyaret eder. Yelda’nın hamile olmadığından şüphelenir. Adli tıptan izin çıkınca, araştırma başlar. Melda eve gelir ve sancıları artmış bir şekilde doğumu burada yapmak zorunda kalacaktır. Hastaneye götürmedikleri için evde doğum yapar. Erdal bebeği ve Seher’i alıp kaçar. Ekip Adem’in kaldığı bağ evine şok bir baskın düzenler. Mesut ve Selin ise aynı zamanlar içerisinde Erdal’ın peşine düşer. Selin bütün amacına son derece yaklaşmıştır ki bebeğin sesini duyar. Selin ve Erdal karşı karşıya kalmak durumda kalması da Arka Sokaklar 465. Bölüm’e damga vuracak sahnelerin ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Arka Sokaklar Dizisi 465.Bölüm Fragmanı

Göl kenarında bir kadın cesedinin bulunması ve üzerinden çıkan kimlik ise bütün ekibi olduğu kadar Hakan’ı da büyük şoka uğratacaktır. Üzerinde yer alan kimlikte yazan Sinem ise Arka Sokaklar 465. Bölüm’ ünde yaşanacak olan yüzleşmenin de ilk adımını atacaktır.

Arka Sokaklar Dizisi 465.Bölüm Özeti

Bu durum Hakan ve Aylin arasında yeni bir olayın başlangıcının da son derece önemli bir noktasında yer alacak bir cinayetin de temel sebebi olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here