Cennetin Gözyaşları Dizisi 15.Bölüm

0
176

Kaya’nın ortaya çıkışı bütün dengeleri alt üst edecektir. İlk önce Cennet’in karşısına çıkan Kaya, kızının güvenini, kalbini kazanmak ister ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Selim ile Cennet’in bir şeyler paylaşması için uygun ortamda Cennetin Gözyaşları 15. Bölüm’ün ana konusunu oluşturmaya devam edecektir. Hayatının en büyük sırlarından biriyle yüzleşen Cennet etrafında güvenebileceği, acısını paylaşacağı birini ister. Bunun için de Selim’in kapısını çalar ve en büyük darbeyi o taraftan yer. Selim hayatında yaptığı değişiklikler Cennet’in hiç beklemediği bir olay ile yüzleşmesine de sebep olacaktır.
Cennetin Gözyaşları Dizisi

Melisa ile Selim’in birlikte olduklarını öğrenir. Selim, Melisa ile birlikte olduğunu sandığı için Cennet’in en zor zamanlarında yanında olamıyordur. Ailesinden de kopmuş bir durumda savrulmaya devam eden Selim için tek çıkış yolu Cennet ile konuşmak olarak algılanacak olsa bu sandığı kadar kolay bir durum olmayacaktır.
Cennetin Gözyaşları Dizisi

Cennetin Gözyaşları 15. Bölüm‘de Kaya’da Arzu’nun izin bularak büyük olayların başlaması için ilk adımı atmayı başarmıştır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi 15.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here