Cennetin Gözyaşları Dizisi 16.Bölüm

0
186

Arzu’nun yaşadığı değişim ile beraber yüzleşmeye hazır olduğu Kaya aslında kendisi için farklı planları yapma yolunda da önemli bazı durumların ortaya çıkmasına son derece yardımcı olmuştur. Kaya’nın bu planları karşısında neye uğradığını şaşıran Arzu bu duruma dur demek için harekete geçme kararı alır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacak olan plan için bazı dengeleri de değiştirmek durumunda kalacaktır. Cennetin Gözyaşları 16. Bölümünde ortaya çıkan bazı gerçekler de Melisa tarafından kontrol altında tutulmaya başlanmıştır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi
Cennet’in oyuna getirdiği düşünen Melisa için Selim’in bir plan yapması ve gerçekler ile beraber yüzleşmesini sağlaması da gerekmektedir. Ancak bu durumun getireceği olumsuz durumlar da Cennet’in farklı bir plan içerisinde kalmasına ön ayak olacaktır. Yanında desteğini gördüğü sadece bir babası olan Cennet için sorunlar bitmek tükenmek bilmeyen bir seviyeye de ulaşmayı başarmıştır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Kaya ise hem ortaya çıkması ile ilgili hem de Arzu’yu bulması ile beraber planlarını uygulama yolunda son derece önemli gelişmeyi Cennetin Gözyaşları 16. Bölüm’ ünde sunmuş olacak.

Cennetin Gözyaşları Dizisi 16.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here