Cennetin Gözyaşları Dizisi 17.Bölüm

0
197

Selim ve Melisa’nın evlilik kararı açıklanmıştır. Cennet için büyük bir yıkımdır. Bu zoraki evlilik baskısı Selim’i daha çok allak bullak eder. Kalbinde sadece Cennet vardır. Cennet’in iki dudağı arasındadır her şeyi geride bırakıp onunla yeni bir başlangıç yapmak istese de bu oldukça zor bir durumdur. Cennet için sonun başlangıcı olabilecek olan bu kararın sonuçları Cennetin Gözyaşları 17. Bölümde karşımıza çıkacak en önemli olgulardan bir tanesi. Cennet ya Selim’le birlikte çekip gidecek ya da içi kan ağlayarak Selim’den vazgeçecektir.

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Cennet’in bu kadar çok acı çekiyor oluşu Kaya için de çok zordur. Onun için Arzu, Cennet’in Melisa yüzünden bile bile üzülmesine göz yumuyordur. Kaya bir şeyler yapma planları içerisinde en önemli hedefinin Arzu olmadığını ve aslında Melisa’yı amaç olarak belirlediğini Cennetin Gözyaşları 17. Bölümde ispatlayacak ev yeni olaylarına başlamasına da ön ayak olmayı başaracaktır.
Cennetin Gözyaşları Dizisi

Melisa ise nişanına önem verdiği için Kaya tehlikesi ile Arzu’yu baş başa bırakmış ve tamamen kendi hayatına odaklanma yoluna gitmiştir.

Cennetin Gözyaşları Dizisi 17.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here