Cennetin Gözyaşları Dizisi 18.Bölüm

0
191

Nişan hazırlıkları da tüm hız devam ederken, Melisa Selim’i elde etmenin mutluluğundadır. Orhan’la yaptığı iş birliği sonucu Cennet’i bu mutlu güne şahit etmeyi de ihmal etmezler. Sinsi planlarıyla Cennet Selim aşkını sonsuza dek bitirdiklerini sanırken hiç tahmin etmedikleri bir şey olur. Bu defa yaptıkları bütün kötülüklerin, oyunların bedelini ödeyeceklerdir. Kaya’nın yaptıkları, oynayacağı büyük oyunun alıştırmaları olarak algılansa da bu kez hedefinde Mahir’in olduğu da ortaya çıkmaya başlamıştır. Cennetin Gözyaşları 18. Bölümünde ise Arzu’nun yaptığı plan bütün olan bitenin sonuca bağlanmış şekli olacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Arzu tehlikenin farkındadır ve Kaya’yı öldürmenin de çare olmadığını anlamıştır. Ne yapacağını bilemez halde olan Arzu korkusunu belli etmemeye uğraş verse de bu o kadar kolay olmayacaktır. Arzu sonunda bir karar verecek ve Kaya ile birlikte kendisini bekleyen sona Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm‘de adım adım gitmeye başlayacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Bu planın hayata geçmesi kendi ailesini de çok yakından ilgilendirecektir. Tabi bunun sonuçlarını da hesaplamak için yeterli vakti olmayacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi 18.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here