Cennetin Gözyaşları Dizisi 19.Bölüm

0
179

Melisa ve Selim’in ayrılığı ile beraber herkes için bütün dengeler alt üst olur. Selim bu saatten sonra her ne olursa olsun Cennet’i bırakmayacaktır. Bütün kırgınlıklara rağmen Cennet de kalbinin sesini dinler ve Selim ile kaldığı yerden devam etmeye karar verir. Hatta bu ilişkinin adı bile konulacak olsa bunun önünde en büyük engel Melisa’nın olması Cennetin Gözyaşları 19. Bölümde karşımıza çıkacak gelişmelerin en önemli kısmını oluşturmaya devam edecektir. Arzu, Kaya’dan üst üste gelen darbelere dayanmaya çalışırken Melisa’nın oldukça farklı planı karşısında eli kolu bağlanmıştır.
Cennetin Gözyaşları Dizisi

Melisa’yı kontrol etmenin ne kadar zor olduğunun farkındadır ve kızı için en doğru kararı verir. Kızının uzaklaşmasını isteyen Arzu’ya ilk engel olan kişi ise Melisa olacaktır. Selim’e karşı saplantılı bir aşkı olan Melisa’nın planını uygulayacağı sahneler de Cennetin Gözyaşları 19. Bölüm’de cevabını bulan sorulardan olacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Kontrolü tamamen kaybeden Arzu ise tekrar Kaya ile ilgili planlarını uygulama yolunda önemli bir adım atmayı düşünüyor olsa bu son derece kritik bir karar olacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi 19.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here