Cennetin Gözyaşları Dizisi 20.Bölüm

0
243

Alevler arasında kalan Melisa ve Cennet ölümle burun burunadır. Kaya ve Arzu çocukları için yanan eve dalarlar. Arzu ölümü göze alarak kızını kurtarmaya çabalasa da buna izin vermeyecek olan ilk isim ise Kaya olmaya devam etmektedir. Tehlike atlatılmıştır ama bunca şeyden sonra Melisa için kötü bir son olacaktır. Arzu buna müsaade etmemek için elinden geleni yapacak olsa da bu konuda oldukça zorlanacağı Cennetin Gözyaşları 20. Bölümde ortaya çıkacak bazı durumların da ilk adımı olacaktır.
Cennetin Gözyaşları Dizisi

Arzu ise ne yapıp edip Melisa’yı kaçırmayı koyar kafasına. Selim ve Cennet her şeye ve herkese rağmen birbirlerine sıkıca sarılırlar ve artık bu saatten sonra aralarında sır da olmayacaktır. Cennet ise bu kararın ardından puzzle parçalarından Selim’e de bahseder. Selim’n kafasında Kaya ile ilgili olarak oluşan soru işaretleri ise ikilinin yeni bir maceraya atılma konusunda oldukça kilit bir rol oynayacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Cennetin Gözyaşları 20. Bölüm‘de yaşanacak olan bazı yüzleşmeler ise Cennet’in annesini bulma konusunda umutları da artmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken Melisa ise hayatında büyük bir şok yaşayacak ve bu durum kendisi tarafından bertaraf edilmeye çalışılsa da başarılı olmayacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi 20.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here