Savaşçı Dizisi 30.Bölüm

0
203

Pia’nın zehirli kahveyi hazırlayıp Albay Kopuz’a sunduğu sırada, karargaha gelen Temo’yla ilgili önemli bir istihbarat, Kılıç Timi’ni harekete geçirir. Fakat Temo, hazırladığı sinsi planını hemen devreye sokar. Bu ani gelişen operasyon ile ilgili olarak aslında oldukça üzücü sonuçların olabileceği gerçeği de Savaşçı 30. Bölüm’e damga vuracak bir çatışmanın yaşanmasına sebep oluyor. Temo ve adamlarıyla büyük bir çatışmaya giren Kılıç Timi zamana karşı da yarışmak zorunda kalır.

Savaşçı Dizisi

Ama Temo’yu ölü ya da diri ele geçirmeye kararlı olan Yüzbaşı Kağan’ın ve Yüzbaşı Haydar’ın vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Kağan ve Yörük Haydar, Temo’yu yok etmek için bir kez daha ateşe koşarlar ancak bu hamleleri sadece kendileri için değil sevdikleri ve daha önce şehit verdikleri için de son derece önemlidir.

Savaşçı Dizisi

Savaşçı 30. Bölüm’de yaşanacak olan bu çatışmanın arka planında kalan Kuzgun ise yeni planlarını devreye sokmak için uygun anı beklemeye devam etmektedir. Artık teröristlerin beyin takımı olduğu anlaşılan Kuzgun için zaman daralmaya başlamıştır.

Savaşçı Dizisi 30.Bölüm 1.Fragmanı

Savaşçı Dizisi 30.Bölüm 2.Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here