Savaşçı Dizisi 31.Bölüm

0
181

Albay Kopuz, Kuzgun’un kim olduğunu ve amacını araştırmaya başlar. Bu arada gelen test sonucuyla kahvenin içinde zehir olduğunu öğrenir ve Pia meselesiyle ilgili harekete geçer. Pia’nın bu hamlesinin ortaya çıkmasının ardından Savaşçı 31. Bölüm‘de farklı olayların yaşanması da son derece normal bir gelişme olarak karşımıza çıkmaya devam edecek gibi duruyor. Kılıç Timi ise Kuzey Irak’ta bir üs bölgesini ve Türkmen köyünü ziyarete gidecek olan Kutalmış Paşa’ya refakat etmek üzere göreve çıkar.

Savaşçı Dizisi

Türk Özel Kuvvetleri’ne mensup bir General’in bölgeye geldiğini öğrenen Kuzgun fırsatı kaçırmaz. Planlarını devreye sokmak için bugüne kadar uygun anı bekleyen Kuzgun için artık harekete geçme zamanı gelmiştir. Fakat bu sandığı kadar kolay olmayacak ve kendisini de hiç beklemediği bir çatışmanın ortasında bulacaktır.
Savaşçı Dizisi

Fakat Çiğdem Teğmen’in bir ayrıntıyı fark etmesiyle gerekli güvenlik önlemini alan Kılıç Timi, Kuzgun ve adamlarıyla büyük bir çatışmaya girer. Bu büyük çatışmanın yansımaları da şüphesiz Savaşçı 31. Bölüm için son derece önemli sahneleri de bizlere izletme yolunda büyük rol oynamaktadır.

Savaşçı Dizisi 31.Bölüm 1.Fragmanı

Savaşçı Dizisi 31.Bölüm 2.Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here