Savaşçı Dizisi 32.Bölüm

0
183

Kuzgun’un ateşiyle Kutalmış General ve ona siper olan Emre yere düşmüşlerdir. Yüzbaşı Kağan, vuruldular diye endişelenirken, Kuzgun planının ikinci kısmını devreye sokar. Beklenmeyen bir olay ise timin aslında olaylara bakış açısını değiştirmeye ve planlarını tekrar gözden geçirmelerine sebep olacaktır. Kalabalık terörist grubu bir köyü kuşatır ve Kılıç Timi Türkmenler’le birlikte teröristlere karşı koymaya çalışır. Ama Galip’le iletişimin kesilmesi tim içerisinde büyük paniğe sebep olur. Savaşçı 32. Bölüm’de ortaya çıkan bu çatışmaların yanında Pia’da hamlelerine birer birer devam etme yolunda önemli adımlar atar.

Savaşçı Dizisi
Kuzgun’un beklenmedik hamlesiyle olaylar arasındaki bağlantıyı çözen Albay Kopuz için Pia meselesi daha da karmaşık hale gelecektir. Bu karmaşıklık içerisinde yaşanacak olan savaş hazırlıkları da Savaşçı 32. Bölüm‘de cevabını bekleyen soruların başında gelecek gibi duruyor.

Savaşçı Dizisi

Farklı hamleleri ile dikkatleri her daim üzerine çekmeyi başaran Pia ise yaşadığı bir durum karşısında oldukça büyük bir şok geçirir ve bugüne kadar bilmediği şeyleri öğrenme yolunda oldukça önemli bir ipucuna da ulaşır.

Savaşçı Dizisi 32.Bölüm 1.Fragmanı

Savaşçı Dizisi 32.Bölüm 2.Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here