Çukur Dizisi 1.Bölüm

0
234

İstanbul’da olan bir mahallenin ne denli tehlikeli olabileceğine dair ilk izlenimleri buraya girdiğiniz anda hissedebileceğiniz Çukur 1. Bölüm‘ü ile herkesi de etkisi altına almış gibi gözüküyor. Özellikle Çukur’dan kaçmak isteyenler ile beraber burada yaşamak zorunda olanların inanılmaz öyküsü oldukça etkileyici boyutlarda yer alıyor. Bir süre önce bu mahalleden çeşitli sebepler ile kaçmayı başaran Yamaç geceleri müzisyen olarak gündüzleri ise kimya ile ilgilenerek hayatını idame ettirmeye devam etmektedir.

Çukur Dizisi

Sena ile yollarını birleştiren genç adam için aslında sonun başlangıcı da eski mahallesi yüzünden tekrar kendisini esir alacaktır. Özellikle Vartolu’nun gelişi ile beraber farklı olayların yaşanacağı bu mahalle herkes için oldukça tehlikeli bir yer olmaya da devam edecektir. Çukur’da yaşananların her geçen gün boyut değiştireceği olaylar serisinde farklı kişilerin farklı planları da sürekli ön planda olmaya devam etmektedir.

Çukur Dizisi

Çukur 1. Bölüm‘de yaşananların gelecek bölümlere etki edeceği gerçeği de oldukça net bir şekilde karşımıza çıkan gelişmelerden bir tanesi olarak gözler önüne seriliyor.

Çukur Dizisi 1.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here