Çukur Dizisi 2.Bölüm

0
185

İdris Koçovalı’nın oğlunun öldürülmesinin ardından ortaya çıkan farklı detaylar mahallenin de gelişimini oldukça yakından ilgilendirecek gelişmelerin başında geliyor. Çukur 2. Bölüm‘de yaşanan bu ölüm sahneleri ile beraber farklı bir boyuta doğru geçtiği de oldukça net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Vartolu’nun Koçovalı’nın oğlu olan Kahraman’ıı öldürmesi ile beraber Çukur aslında her zamankinden daha tehlikeli bir yer olmaya başlayacak ve mahallede henüz taşlar tam olarak yerinden oynamamaktadır.

Çukur Dizisi

Ancak Yamaç’ın da olayın içerisine dahil olması farklı durumlarında ortaya çıkmasına ön ayak oluşturacaktır. Çukur 2. Bölüm‘de adrenalinin her geçen gün artması da izleyicilerin detaylara ne kadar dikkat ettiğini önemli ölçüde gösterecek emarelerden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Çukur Dizisi

Farklı gelişmeler sayesinde mahalleye dönme kararı almak durumunda kalan Yamaç ise bir yandan da Sena ile ilişkisi yürütmeye çalışırken oldukça zorlanacak gibi gözüküyor. Her ayrıntısı ile beraber heyecanın daha fazla arttığı mahallede gençlerin birbirleri ile haberleşme şekilleri de son derece eksantrik olarak izleyici karşısına çıkmış durumda.

Çukur Dizisi 2.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here