Çukur Dizisi 4.Bölüm

0
186

Vartolu’nun kendisini kabul ettirmek için yaptığı hamlelerin ardı arkası kesilmemeye devam etse de bu durumun getireceği tepkiler de beklenenden çok daha farkı seviyelere doğru ilerlemektedir. Özellikle yaptığı son hamle ile beraber mahallede bulunanların büyük tepkisini çekmeyi başaran Vartolu Yamaç’a yaptığı saldırının ardından farklı olayların başlamasına da yardımcı olacak en önemli gelişmelerden bir tanesinin altına imzasını atacaktır. Hayata yeniden gözlerini açan İdris’in de evin içerisinde yarattığı deprem hem Yamaç’ı hem de Sena’yı etkisi altına almayı başaracaktır.
Çukur Dizisi

Çukur 4. Bölüm‘de karşımıza çıkan Sena ve İdris arasında yaşanacak olan gelişmeler Yamaç’ın da kendisini kabul ettirme uğruna farklı yollara sapmasının ana sebebi olmaya devam edecektir. Doğukan isimli bir şarkıcının tahsilatını yapmak için iş almayı başaran Yamaç aslında yaptığı hamlenin son derece tehlikeli olduğunun da bir zaman sonra farkına varacak ancak bu uçuruma doğru hızlı ilerlemeye de devam edecektir.
Çukur Dizisi

Çukur 4. Bölüm‘de Vartolu’nun yapacağı hamlenin Yamaç üzerinde nasıl bir etki bıraktığına şahit olacağımız sahneler de bizleri bekliyor olacak.

Çukur Dizisi 4.Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here