Çukur Dizisi 5.Bölüm

0
180

Sena’nın ev içerisine kapatılması ile beraber farklı yönden esen rüzgarların etkisi de mahallede hissedilmeye başlayacaktır. Sena’nın Sultan’ın kurallarına uymaması ile beraber İdris’in de bu durumdan haberdar olarak buna önlem almak için Yamaç’ı hedef alması da uzun zaman almayacaktır. Yamaç ise bir yandan içlerindeki haini bulmaya çalışırken diğer yandan da babasını buna ikna etmek için uğraşmaya devam etmektedir. Çukur 5. Bölüm‘de yaşanacak olan bu sert yüzleşmenin detayları da bir hayli farklı etkiler yaratmaya devam edecek boyutlara doğru ilerleyecektir.

Çukur Dizisi
Sena için kendini tehlikeye atmaya başlayan Yamaç’ın tepetaklak bir şekilde uçuruma doğru sürüklenmesi de Vartolu’nun iştahını son derece kabartmaya devam etmektedir. Vartolu’nun yaptığı hamleler ile beraber Koçovalı ailesinde yaşanacak olan depremler de farklı olayların yaşanmasını kolaylaştıracak gelişmelerden bir tanesi olarak Çukur 5. Bölüm‘de ön plana çıkmaya devam edecek gibi gözüküyor.
Çukur Dizisi

İdris’in oğluna olan inancının sarsılması ise bölümün belki de en çok dikkat çeken olgularından biri gibi düşünülebilir.

Çukur Dizisi 5.Bölüm Fragman

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here