Diriliş Ertuğrul Dizisi 102.Bölüm

0
172

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fethi için mancınık yapılmasını emretmeye çalışmış ve mesuliyeti de Bahadır Bey’e verme yoluna gitmeyi denemişti. Sancar ve alplarına Çavdar Obası’nı basıp otağı ele geçirmesini emreden Bahadır Bey ise mancınıkları yapmasına rağmen Ertuğrul’un başarısız olması ve obayı daha rahat ele geçirmek için farklı bir hamle yapmayı deneyerek Titan’la anlaşmıştı. Mancınık yerini basan Titan ve adamları da bütün mancınıkları yakmış ve Samsa da dahil orada bulunan bütün alpları öldürmeyi başarmışlardır. Bu sayede Ertuğrul’un da geleceği sorgulanmaya başlayacak ve bu durum saray içerisinde deprem etkisi yaratmaya devam edecekti.

Diriliş Ertuğrul Dizisi

Bahadır bu kargaşanın içerisinde değişik bir yol izleyerek kaçarak Çavdar Obası’na gitmiş ve beyliğe kurulmuş; Ertuğrul ise mancınık yerine vardığında dehşetli manzarayla karşılaşmıştı.

Diriliş Ertuğrul Dizisi
Bahadır ve Ertuğrul arasında gerilmeye başlayan iplerin nelere yol açabileceği de asla tahmin edilemeyecek boyutlara ulaşmaya son sürat devam etmektedir. Mancınıklar da yaşanan olayların iç yüzünün anlaşılması ve esas suçluların ortaya çıkması da uzun sürmeyecektir.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 102.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here