Diriliş Ertuğrul Dizisi 103.Bölüm

0
189

Ertuğrul, mancınık yerinde Bahadır Bey’in cesedini bulamayınca onun kaçtığını anlamış ve onu ayağına getirmesi için Turgut’u Çavdar Obası’na göndermişti. Ancak yapacağı bu hamlenin başarıya ulaşması için farklı dinamiklerin de bir araya gelmesi gerekmektedir. Çavdar Obası’nı basıp beyliğe kurulan Bahadır Bey ise Aslıhan ile Turgut’u esir altına almayı başarmıştı. Ertuğrul, Bahadır Bey’in bu yaptıklarını öğrenip Çavdar Obası’na giderken karşısına çıkan Atsız ise ondan da Ares ile Bahadır Bey’in işbirliğini ispatlayan mektubu almıştı. Nihayetinde Çavdar Obası’na giden Ertuğrul bütün suçlarından sonra Bahadır Bey’i, Sancar’ı ve onlardan yana olan beyleri bertaraf etmiş, böylece hainler yok edilip Çavdar Obası da Türk obaları da huzura kavuşmuştu.
Diriliş Ertuğrul Dizisi

Ertuğrul’un başardığı kusursuz planın ardından saray içerisinde yaşanan olaylarda etkilenmiş olacak ancak bu durum çok fazla uzun sürmeyecektir.

Diriliş Ertuğrul Dizisi

Bu durumun getireceği farklılıklar ile beraber Bahadır ve Ertuğrul’un yüzleşme anları da şüphesiz en çok dikkat çeken sahnelerden birinin altına imza atmayı başarmış gibi duruyor.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 103.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here