Diriliş Ertuğrul Dizisi 104.Bölüm

0
259

Ares’in ilginç bir plan yaparak kaçmış olması farklı planların da ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Ölülerin arasında kendisine yer bulan ve numara yaparak saklanmayı başaran Ares’in bu duruma olan yaklaşımı Ertuğrul tarafından da fark edilmemiş ve büyük bir yanlışın altına da imza atmayı başaran Ertuğrul’un tekrar sıkıntılı bir süreç içerisine girmesini de sağlayan ilk olayların başında gelmektedir. Ertuğrul’un kaleyi almak için yapacağı planların yanı sıra tekrar kendini işine vermesi de bu durumun ortaya çıkmasında etkin rol oynayan kıstaslardan bir tanesi olacaktır.

Diriliş Ertuğrul Dizisi

Ertuğrul’un yeni sorumlulukları ile beraber farklı yöne doğru bakış açısını kaydırması sarayın da dikkatini çekecek önemli olaylardan bir tanesi olarak karşımıza çıkacak olsa da aslında farklı şeylerin yaşanmasına da ön ayak oluşturacaktır.
Diriliş Ertuğrul Dizisi

Ertuğrul ise bu durumdan çıkış noktası aramaya devam edecek olsa da bu sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Ancak bu durum Ertuğrul’un daha başarılı bir gelecek inşa etmesine de doğrudan etki edecektir.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 104.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here