Diriliş Ertuğrul Dizisi 105.Bölüm

0
269

Ertuğrul fetihten sonra kale içinde yeni nizam dahilin de gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Kendisine emanet olan Marya’yı ise Artuk’la evlendirmek istemiş ve iki tarafın da rızasını alarak Marya ve Artuk’u evlendirmiştir. Hayme Ana bu nikah sırasında fenalaşmış ve yere yığılmıştır. Diğer taraftan Bilecik Tekfuru ise, Ertuğrul’a bir komutanını göndermiş ve Ares karşılığında kendisinden Karacahisar Kalesi’ni geri istemişti. Ares ve Titan’ın izini bulan Atsız ise Ertuğrul’a gördüklerini haber etmeye giderken şehit edilmişti. Ares’in yaptığı planların ardından tekrar ikan edebilmek için harekete geçme kararı alan Ertuğrul’un burada karşılaşacağı sorunlar da şüphesiz hem kendisi hem de sarayın akıbeti konusunda belirleyici rol oynayacak durumlardan bir tanesi olacaktır.

Diriliş Ertuğrul Dizisi

Ares’in yaptıklarını itiraf etmesi için Konya’ya gitmesini isteyen Ertuğrul yaptığı plan ile beraber bunu başarma yolunda en ciddi adımını da atmış olacaktır.

Diriliş Ertuğrul Dizisi

Hayme Ana ise bu durum karşısında farklı sağlık sorunları ile uğraşmaya devam etmekte olsa da farklı olayların da yaşanmasına etken olacaktır.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 105.Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here