Diriliş Ertuğrul Dizisi 106.Bölüm

0
331

Ertuğrul’dan intikam almak isteyen Ares, adamlarıyla beraber gizlice Hanlı Pazar’a sızmıştı. Ancak bu sızıntının ortaya çıkması da çok uzun zaman almayacaktır. Tüccarlarla konuşmak için Hanlı Pazar’a gelen Ertuğrul’un önüne Atsız’ın cesedini bırakan Ares ve adamları saldırıya geçmişler fakat başarısız olmuşlardı. Yakalanan Ares, Ertuğrul tarafından kaleye götürülüp zindana atılmıştı. Ertuğrul, bildiklerini Sultan Alaeddin’e anlatması karşılığında Ares’i serbest bırakacağını söylemiş, ilk başta direnen Ares daha sonra Ertuğrul’un teklifini kabul etmiş ve Ertuğrul, yanına Halime’yi de alarak alpları ve Ares’le beraber Konya’ya doğru yola çıkmıştı.
Diriliş Ertuğrul Dizisi

Ares’in kurtulmak için ümit beslediği farklı olayların yaşanmasına da sebep olacak ve bu durum aslında Ertuğrul’un da dikkatini çekmeye yönelik bir hamleyi beraberin getirecek olsa da Ares kurtulma konusunda kendisine sahip çıkılmadığını kısa zaman içerisinde anlayacaktır.
Diriliş Ertuğrul Dizisi

Emir Saaddedin’in de bu anlatılanlar karşısında ne yapacağı merakla beklense de aslında saray konusunda bildiği iç dinamikleri tekrar harekete geçirmesine sebep olacak en önemli olayların başında gelecektir.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 106.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here