Diriliş Ertuğrul Dizisi 107.Bölüm

0
258

Ertuğrul, saraya Halime ile birlikte gelmiş, Ares’i getirdiğini kimseye belli etmemişti. Ares’in Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda itiraf ettirmek isteyen Ertuğrul, huzura çıktığında Ares’i getirtmiş, başta Emir Saadeddin olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırmıştı. Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda bir bir anlatan Ares söz konusu olan Ertuğrul’un bütün iddialarını doğrulamıştı. Ancak bu doğrulamalar beklendiği kadar kolay bir şekilde çözümü sunmayacaktır.

Diriliş Ertuğrul Dizisi

Turgut, Ertuğrul’un buyruğuna ve Bamsı’nın ısrarlarına rağmen Çavdar Obası’nı Kayı Obası’na uzak bir yere kurmuştu. Bunu Marya aracılığıyla öğrenen Titan ve Angelos ise iki oba arasındaki yola baskın vermiş, Aslıhan ve Hafsa’yı ele geçirmişlerdi. Haberi duyduktan sonra çılgına dönen Bamsı, Turgut’u suçlamış, ikili arasındaki gerilim artmıştı.

Diriliş Ertuğrul Dizisi

Suçlamalar karşısında kendi durumunu düşünmek isteyenlerin de farklı yaklaşımları aslında Ertuğrul’un beklentileri karşılama noktasında sınıfta kalacaktır. Bu itirafların ve olayların gelmesinin ardından ortaya çıkacak olan durumlar da sarayın bütün iç politikalarının değişmesine neden olacaktır.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 107.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here