Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 90.Bölüm

0
157

Hızır, Hakkı’nın muhasebecisini alarak ailesinin tehlikeye girmesine neden olmuştur. Meryem ve Ömer’i canı pahasına koruyan Hurşit’in durumu ağırdır. Hastaneden gelecek iyi haberi bekleyen Hızır, diğer taraftan ona rest çeken Şahin Ağa’nın başına buyruk hareket edip kendini tehlikeye atmasından korkmakta olması da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm’de ortaya çıkacak en önemli gelişmeye sahne olacaktır. Girişeceği savaşta Yaşar ile birlikte hareket etmeyi planlayan Şahin Ağa’yı kararından döndürmek mümkün olmayacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi

Ekrem, Ünal ile yaptığı toplantıda uzlaşmaya gitmek gerektiğini yineleyerek, Hakkı üzerinden çevirdiği oyununa devam eder. Hızır’ın uzlaşma konusunda sürekli olarak geri adım atması ise Ünal’ın planlarını sekteye uğratmak için yeterli olacaktır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm’de ortaya çıkan farklı planlar da Hızır ve Servet arasında iplerin çok ciddi boyutlarda gerilmesine sebep olacak gelişmelerin başında geliyor.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi

Servet’e hazırlanan plan ile beraber artık Hızır’da bu sayede uzlaşma yolunda kendisini önemli ölçüde garanti altına almasına yardımcı olacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 90.Bölüm 1.Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 90.Bölüm 2.Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here