Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 91.Bölüm

0
252

Pudra Hakkı’nın mekanına bomba koymak üzere yola çıkan Çakırbeyliler, gittikleri yerde Şahin Ağa’nın sürpriziyle karşılaşmışlardır. Servet’in patlaması engellenemez bombasıyla mekanda sıkışıp kalan İlyas, Alparslan ve dostlarının oradan kurtulması için bir mucizeye ihtiyaç vardır. Davut’un, devleti uğruna kendini yok etmesiyle başlayan büyük planının bir parçası olmaya razı gelen Hızır yapacağı hamle ile beraber Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölüm‘de oldukça ön planda olan sahnelerin yaşanmasına da ön ayak olmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi
Hızır’ın düşmanıyla uzlaşmaya yanaşmama mücadelesi ise aslından beklenen gelişmelerden son derece farklı emareleri ortaya koymaya devam etmektedir. Hızır’ın, dostlarının ölümüne göz yummasını bekleyen Hakkı ise hiç beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalacaktır. Bu hamle karşısında yapacağı plan ile beraber Hakkı’nın da mutlaka bu işten kendisini sıyırıp gücünü kanıtlaması gerekmektedir.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölüm‘e damgasını vuracak silahlı çatışmalar ise son derece farklı olayların yaşanması konusunda seyirciyi ikna edecek bir yapıyı da oluşturmayı başarıyor. Meryem ise hala gözleri önünde değişen Ömer’in durumunu merak ederek farklı bir hayat yaşama çabasını da sürdürme kararı alıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 91.Bölüm 1.Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 91.Bölüm 2.Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here