Sen Anlat Karadeniz Dizisi 2. Bölüm

0
203

Tahir, Nefes ve Yiğit ile beraber hayat mücadelesi verirken ailesi de Vedat ve adamlarıyla büyük bir savaşın içerisine girmek durumunda kalır. Sonunda, Yangazlar’ın yaptığı akıllıca bir oyun ile birlikte Tahir, Nefes ve Yiğit sağ salim bir şekilde kurtulurlar. Ancak, onların geçici sayılabilecek olan kurtuluşu, Vedat’ın psikopatça öfkesini köy halkına doğru yöneltmesine neden olur ve olaylar da bundan sonra daha içinden çıkılmaz bir hale gelir. Karısını ve oğlunu saklayan Karadenizlilere yapmadığını bırakmayan Vedat aslında neler ile karşı karşıya kalacağını da bilmemektedir. Köyün imamı Osman Hoca’ya işkence etmek Vedat’ın gaddarlığının son noktası olacaktır.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi
Tahir ise, kaçtıkları yayla evinde, Vedat’ın sekiz yıldır Nefes’e neler yaşattığını, gösterdiği şiddeti ve sorunlu bu evliliğin iç yüzünü öğrenir. Nefes’in yaşadıklarını öğrenmek Tahir’in hüngür hüngür ağlamasına neden olur.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

O gece, iki genç acılarını ve öfkelerini Karadeniz’in doğal güzelliklerine doğru akıtmaya başlarlar ve birbirlerine olan aşklarını da anlatmaya başlarlar. Bundan sonra bütün savaş onlar ile Vedat arasında olmaya devam edecektir.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 2. Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here