Sen Anlat Karadeniz Dizisi 3. Bölüm

0
213

Nefes ve Yiğit’i bulamayarak iyice deliye dönmeye başlayan Vedat’ın artık şiddet içeren olayları da bitmek bilmeyecektir. Bu durumun farklı bir bakış açısı ile beraber gelmesine ve Nefes’in de bundan kaçması ile beraber Vedat farklı bir plan yaparak Mustafa’yı kaçırmaya yeltenir. Tahir ve Mustafa’nın ölümü arasında tercih yapmak durumunda kalacak aile ise oldukça ilginç bir karar verir ve Vedat’ın yaptığı planlara farklı bir bakış açısı getirirler. Tahir abisinin yerini öğrenmek ile beraber bu durumum için harekete geçmekte de sınır tanımayacak bir olayın içerisine doğru kendisini atmaya devam eder.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Nefes’in umutlarının sönmeye başladığı anlarda bir fotoğrafın ortaya çıkması da bu hayal dünyasını farklı bir noktaya getirmeye yetecektir. Bu fotoğraf ile beraber Tahir’in de düşünceleri oldukça farklılaşır ve evlenme yolunda büyük bir adım atmaya da karar verir.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Tahir ile Mercan’ın evlenme noktalarına gelmeleri de Nefes’in farklı hayaller kurmasına sebep olacak ve Vedat’ın da ekmeğine yağ sürecektir.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 3. Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here