Sen Anlat Karadeniz Dizisi 4. Bölüm

0
190

Nefes’in oğlu ile birlikte kaçış planları yapması ve Rusya’ya yerleşmeyi düşünmesi üzerine olayların da gelişimi birbirinden farklı olmaya başlar. Özellikle Tahir’in Vedat’ın hayatını kurtarması sebebiyle soğuk rüzgarlar iki isim üzerinde esmeye devam edecektir. Nefes’in verdiği karar sonrasında yaşayacağı olaylar hem kendisini hem de oğlunun hayatını ciddi derecede değiştirmeye yönelik olsa da farklı türden olaylar da anne oğulun yakasını bırakmayacaktır. Kaçma fikri çok normal gözükse de bu kaçışın tabi ki belirli safhalar da olacaktır. Köyde bu kaçışın dillendirilmesi ve farklı dedikodulara yol açması da Nefes’in başka başka kararlar almasına da sebebiyet verecektir.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 4. Bölüm

Tahir ile Vedat’ın arasında yaşananlardan ötürü düşünce yapısını da değiştirme kararı alan Nefes kimsenin beklemediği bir karar alarak bu olaylara başka bir boyut açmayı da başaracaktır.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Gürcistan ve Rusya’da yaşama hırsı içerisinde hayatını değiştirme yolunda ilerleyen Nefes’in tek düşündüğü kişi Yiğit olsa da aslında olayın o kadar kolay olmadığını anlaması da çok uzun sürmeyecektir.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here