Sen Anlat Karadeniz Dizisi 5. Bölüm

0
186

Nefes ve Yiğit’in kaçmaya yönelik hamleleri Vedat’ın onları bulması ile beraber neredeyse başlamadan sonra erecek olan hikayelerin de başında gelmektedir. Nefes ve Yiğit’ten iyi haberler almayı uman Tahir ise bu durum karşısında neye uğradığını şaşırır ve ikisini de Vedat’ın elinden kurtarma yolunda farklı bir plan yapmak durumunda kalır. Nefes ve Yiğit’in hayatının tehlikede olduğunu bilen Tahir’in atacağı her adım farklı bir organizasyonun da başlamasına sebep olacak ve Vedat’ın sinir kat sayısını biraz daha yukarıya doğru çekecektir. Hemen hemen herkesin telaş içerisinde beklediği telefon konuşmasında ise yaşanan bir olay bütün Karadeniz’i şok içerisinde bırakır.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Vedat’ın silahından gelen kurşun sesi ile beraber harekete geçme kararı alan Tahir hem kendi hayatını hem de Nefes’in ve oğlunun hayatını tehlikeye atacağının da farkındadır ancak buna rağmen kurtarma planları yapmaya da devam edecektir.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Diğer yandan Asiye ise hiç istememesine rağmen akrabası olan Mercan ile görüşmek zorunda kalsa da bu görüşmenin farklı detaylara ev sahipliği yapacağı da çoktan belli olmuştur.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 5. Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here