Sen Anlat Karadeniz Dizisi Tanıtım

0
214

Vedat Sayar’ın karısı olan Nefes’in hayatta tek tutunabildiği dal olan oğlu Yiğit ile beraber kaçmaya çalışılarak geçirilen bir hayatın yaşanabilecek durumu da kalmamıştır. Oldukça şiddet içeren bir hayatın her seferinde sonuna geldiğinin düşünen Nefes’in sürekli kaçma girişimleri de başarısızlık ile sonuçlanmaya devam etmektedir. Daha çocuk yaşta evlendirilmesinin ardından bu hayatı yaşamak durumunda bırakılan Nefes’in farklı bir kaçış yolu hakkında fikir birliğine varacağı bir başka isim de ön plana çıkmaya devam etmektedir.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Tahir ile iş anlaşması süreci boyunda görüşmek durumunda kalan Nefes bu adama aşık olur ve artık yeni bir hayatın var olduğu gerçeğini de kendisine kabul ettirmek durumunda kalır. Tahir ile Nefes’in aşkının bu denli sorunlara yol açacağı düşünülüyor olsa da farklı durumlar da bu çiftin peşini bırakmayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Artık iyice oğlu ile zor durumda kalan Nefes’in Tahir ile kaçma planları yapmasının arkasından kocasından göreceği şiddet de son derece felaket senaryolara eşlik etmeye başlayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Tanıtım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here