Söz Dizisi 2.Bölüm

0
196

Terör örgütünün lideri Çolak’ın uluslararası bir silah tüccarıyla yapacağı füze alışverişinin istihbaratı gelir. Ancak bu istihbaratın değer kazanması için farklı dinamiklerin de gerçekleşmesi gerekmektedir ki Çolak, büyük bir eylem hazırlığı içerisindedir. Yavuz önderliğinde, yeni kurulan özel tim bunu engellemek için mücadeleye başlar. Yavuz ve bordo bereli ekibi, vatanı korumak için ellerinden geleni ardında koymayarak bu hain saldırıların önünde set olmayı başarmak isterler. Dünyanın sayılı birliklerinden birisi olan bordo bereli timin içerisinde olmanın büyük bir yükümlülük gerektiğinin farkında olan bu ekip, örgütü çökertmek için çabalarına devam etme kararı alır.

Söz Dizisi

Doktor Bahar ise oradaki köy halkının yaşam koşullarıyla yüzleşir. Yavuz komutasında düzenlenen operasyonun sonucunda herkesi bekleyen büyük bir sürpriz olacaktır. Bu sürpriz operasyon sonrasında ortaya çıkmaya başlayan yeni oluşumlar da bundan sonrası için ekibin ilk hedefleri arasına girmeyi başaracaktır.

Söz Dizisi

Çolak ise eylemini uygulama yolunda son derece kritik bir adımı atmayı istemektedir. Ancak tim bunun farkında olmamayı beklenmedik şekilde sürdürmektedir.

Söz Dizisi 2.Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here