Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 12.Bölüm

0
198

Serhan’ın hapis hayatı yaşamasının dışında farklı olaylar da 4 kadının etrafını dikenli teller ile çevirmeye başlamıştır. Arzu’nun yaptığı hamle ile beraber Serhan’ın işini elinden almasının yanı sıra Mehmet ile yaşadığı büyük problemler de bir anda kıymete binmesini sağlayacaktır. Merve’nin yokluğunda site içerisinde büyük oynamak isteyen Pelin’in yaptığı organizasyonlar ise aslında büyük bir felaketin geleceğinin habercisi olarak değerlendirilir. Oya ise Serhan’ı bu tutsak hayatından kurtarmak için ciddi bir planın içerisine girmeyi göze alacaktır. İkili arasında başlayan yakınlaşmanın bu sefer engel tanımayacak bir hale gelmesi de Oya sayesinde olacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Serhan’ı yaptığı plan ile beraber kurtarmayı başaran Oya’nın beklediği gibi bir ilgi ile karşılaşamaması da Merve’nin yaptığı planın detaylarını ortaya çıkarmaya yetecektir. Mehmet ise yaşadığı farklı hayattan oldukça bunalmış bir vaziyette tekrar Arzu’nun peşine düşse de istediği karşılıkları bir türlü alamayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

İkili arasında başlaması beklenen yakınlaşma Arzu’ya farklı hisler besleyen bir ismin daha ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 12.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here