Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 13.Bölüm

0
166

Serhan ve Oya’nın önlenemez yakınlaşması ile beraber iki ismin de belirli korkular yaşıyor olması oldukça farklı olayların gelişmesinin de en büyük sebebi niteliğinde olacaktır. Öyle ki Serhan ilk kez Oya’ya bu hayatı yaşamak istediğini ve kendisi ile beraber bunu devam ettireceğinin sinyallerini de vermeye başlar. Ancak bu durum Oya için o kadar da kolay olmayacaktır. Bu durumun getireceği zorluklardan haberi olan Oya’nın bir kez daha aynı cesaret ile hareket edebilmesi için Merve’nin gazabından da kaçması gerekecektir. Serhan ve Merve ilişkisinde ise ayrılık konuşmaları geçmeye devam etse de Merve’nin boşanmaya yanaşmaması farklı sebepleri de beraberinde getirmeye yetecektir.
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Merve eski gücünü tekrar kazanmak için diğer kadınlardan tek tek hesap sormaya başlasa da bu durum çok fazla gündem olmayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi
Ancak Burcu’nun da bu konuda farklı planları olması bir anda 4 kadının aynı masa etrafında buluşmasına yardımcı olacaktır. Diğer yandan erkekler de kendi aralarında oldukça ciddi konulardan sohbet etmeye devam ederler.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 13.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here