Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 14.Bölüm

0
169

Oya ve Edip’in geçmişi anlatmaya bir kez daha karar vermesi bütün sitenin iç dinamiklerini yerinden oynatma yolunda oldukça önemli bir adım olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumun getireceği farklı yaşamların ortaya çıkması da evlilikleri derinden etkileyecek noktaya getirmeye yetiyor. Geçmişin tüm gerçekliği ile ön plana çıkmasının hemen ardından Pelin’in yaptıklarını öğrenen Taylan evi terk etme kararı alsa da bunu bir türlü başaramıyor. Serhan ve Merve arasında yaşanan gerilim bir kez daha üst seviyelere çıkacak olsa da geçmişin ortaya çıkması Merve’nin de kendisini sorgulamasına sebep olacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

    Arzu ise geçmiş dönemde yaptıklarının hesabını kızına vermek zorunda kalsa da bu durumu toparlama konusunda çok zorlanmayacaktır. Arzu’nun kızı ile beraber yaptığı aktiviteler de Mehmet tarafından hoş karşılansa da Burcu bunları kendine yedirememeye başlayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Oya ve Edip’in anlattıklarından kendisini sıyırmak isteyen Merve ise farklı bir yaklaşım sergileyerek bu durumun içerisinden çıkmayı başarır. Oya ise büyük bir ferahlama içerisinde olması beklenirken aslında yüzleşmenin ne kadar acı olduğunu fark edecektir.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 14.Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here