Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 15.Bölüm

0
186

Serhan ile Merve arasında yaşanan evlilik krizi artık boyutları aşılamayacak bir hale gelmiştir ve Serhan ilk kez boşanma kararında ne kadar ciddi olduğunu Merve’ye aktaracak ama beklenildiği üzere istediği tepkileri alamayacaktır. Serhan’ın evi terk etmesinin ardından eski evini Pelin’den alma yolunda önemli adımlar atan Merve ise hem evliliğini hem de prestijini kurtarmak için belirli hamleleri de yapmaya başlayacaktır. Bu durumun getirdiği diğer olaylar kadınların da başını belaya sokmaya yetecektir. Okulda çıkan yangında iki çocuğun mahsur kalmasının ardından hüzünlü sahneler de dizi içerisinde son derece önemli rol oynayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi
Bu durumdan nasıl kurtulacaklarını düşünen Pelin ve Oya ise tesadüfen orada olmanın acısını son derece güçlü bir şekilde çekeceklerdir. Bu yangından çocukları kurtarma planları yapan iki ismin aynı noktada buluşması Taylan’ın dikkatini çekmeye yetecektir.
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Taylan geçmişi ile beraber tekrar kendini sorgulasa da Oya buna izin vermeyerek beklentilerini indirecektir. Merve evini geri almak için yapacağı hamle ile beraber Pelin’in köşeye sıkışmasını sağlayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 15.Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here