Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 16.Bölüm

0
195

Merve’nin bu kadar zorda kaldığı bir dönemde ihtiyaç duyduğu çıkış noktası kocası Serhan tarafından daha da baltalanma yoluna gidecektir. Serhan tekrar tekrar boşanma isteğini eşine iletmeyi başarsa da Merve’nin bu karara bir türlü yanaşmıyor olması Oya ile olan ilişkilerini de son derece kötü bir biçimde etkilemeye devam edecektir. Özellikle Serhan’ın ilgisiz tavırları nedeniyle oldukça gerilmeye başlayan Oya’nın yapacağı sürpriz ziyaret olayların da farklı bir boyuta geçmesi yolunda son derece etkin bir rol oynayacaktır. Pelin ise evini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalmış hem de kocası ile aralarında olan sorunlara karşı çözüm üretemeyerek bu durum karşısında en çaresiz duruma düşen kadın olmayı da hak ettiğini düşünmektedir.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Yangının ardından yeniden sorgulanmaya başlayan ilişkilerin en büyük etkisi ise Mehmet ve Burcu üzerinde olacaktır. Yaşadığı hayatı benimseme yoluna gitmeyen Mehmet düşünmeye başladığı ayrılık kararını yeni bir sebep ile beraber açıklamak istemektedir.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Ancak Burcu bu konuda tedbirini önceden alarak Mehmet’i bir kez daha şaşırtmış ve evlilik yolunda ilk adımını da atmıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 16.Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here