Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 17.Bölüm

0
165

Oya ve Serhan aşkına hiç beklenmedik bir kadın tanık olmaya devam ederken bu da savaşın yeni cephelerinin ortaya çıkmasında son derece büyük bir rol oynamaya devam edecektir. Oya ve Serhan’ın yaşadığı şeyin ne olduğunu keşfetme konusunda çok geç kalmayan Pelin’in bazı planları iki ismi yakınlaştırmanın aksine daha da uzaklaştırmayı başaracak ve Pelin aslında istediği etkiyi yaratamayacaktır. Merve’ye karşı düşman olan iki kadının farklı yaklaşımları ile beraber Serhan arada kalmaktan son derece rahatsız bir durumda olmasına rağmen aşkından bir türlü vazgeçmeyecektir.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi
Oya ve Serhan’ın arasında yaşanan ilişkiyi öğrenme çabasında olan diğer kadınlar ise bu sefer Pelin’in üzerine doğru yüklenmeye başlayacaktır. Ancak Pelin’in intikam planları içerisinde kendi kararlarına devam etmesi iki ismin arasında yaşanacak olan beraberliğin de önüne geçmeye başlayacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Serhan ve Oya ilişkisini artık iki kişi daha biliyordur ve bu aşıkların hiç işine gelmeyen bir durum olmaya devam edecektir. Köşeye sıkıştığını düşünen Merve ise son derece farklı bir plan yaparak işleri tekrar lehine çevirmek isteyecektir.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 17.Bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here